Κατηγορίες Κείμενα Κείμενα Αντιφασιστικής Συνέλευσης Πειραιά “My School” is ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟΥΣ Συντάκτης άρθρου Από τον/την antifapeiraias Ημ. δημοσίευσης 19/03/2014 Κείμενο της αντιφασιστικής συνέλευσης πειραιά σχετικά με τις διώξεις καταληψιών μαθητών και το πρόγραμμα my school. Μοιράστηκε σε σχολεία της περιοχής τον Μάρτη του 2014 ← Διήμερο εκδηλώσεων από αντιφασιστικό συντονιστικό περιοχών Πειραιά-Δυτικής Αθήνας → Για το διήμερο εκδηλώσεων 15-16 Μάρτη στο Πάρκο Τρίτση (Ίλιον) και στο Πέραμα